23 grudnia 2021 – Stypendyści w roku szkolnym 2021/2022

Stypendium Prezesa Rady Ministrów

  1. Piotr Łaba
  2. Patrycja Pietruczyk

Stypendium Ministra Edukacji i Nauki

  1. Piotr Łaba

Program Stypendialny „Lider Wiedzy i Ochrony Środowiska”

  1. Filip Wróbel

Stypendia Fundacji Fundusz Lokalny Ziemi Biłgorajskiej

  1. Karina Bielecka
  2. Łucja Goławska
  3. Patrycja Pintal
  4. Filip Wróbel

Lista stypendystów Starosty Biłgorajskiego za II okres roku szkolnego 2020/2021

  1. Krzesiński Szymon                                
  2. Chutkowska Aleksandra                                     
  3. Dargiel Klaudia                                                  
  4. Przytuła Agata                                                    
  5. Gil Wiktoria                                           
  6. Pawlos Natalia                                       
  7. Kulanin Martyna                                   
  8. Rak Jakub                                               
  9. Kalinowski Mikołaj                                           
  10. Bednarz Martyna                                                
  11. Kurzyński Artur                                                 
  12. Baran Nina                                                         
  13. Suchora Maciej                                                  
  14. Kleban Dominika                                               
  15. Małysz Amelia                                       
  16. Grabowski Kamil                                   
  17. Furmanek Zuzanna                                 
  18. Sprysak Magdalena                                                        
  19. Berdzik Paweł                                                    
  20. Sereda Krystian                                                  
  21. Lipian Judyta                                         
  22. Polski Kacper                                                     
  23. Rapa Aleksandra                                                            

Laureaci Konkursów:

  1. Alicja Pieczykolan

Stypendia Uczniowskiego Funduszu Oświaty dla uczniów klas pierwszych

  1. Brodziak Rafał
  2. Kusz Marcin
  3. Łupina Kinga
  4. Trybalski Jakub
  5. Węzka Bartłomiej