Redakcja


Stronę szkoły redagują:

Zdjęcia:

  • Karol Buczak – 3B
  • Julia Pawluk – 3A
  • Oliwia Suchaniak – 3F
  • Michał Ksiądz – 1A
  • Agnieszka Fiedorek – 1A
  • Anna Lis – 1H
  • Alicja Kaziród – 2C
  • Wiktor Piech – 2E
  • Bartłomiej Węzka – 2A

Kodowanie, grafika:

  • Kamil Koman – 2 B

Opiekun aktualności:
mgr Anna Dobraczyńska, mgr Elżbieta Ciryt, mgr Jadwiga Oleszek – newsy, artykuły,

mgr Andrzej Szatowski – newsy, artykuły, informacje, ogłoszenia, galerie, podstrony

Konsultacje językowe:
mgr Dorota Dorosz

Administrator strony:
mgr Andrzej Szatowski a.szatowski@loonz.lbl.pl

Poprzednie składy redakcji:

2021/2022

Aleksandra Bodys, Aleksandra Rapa, Laura Boska, Amelia Rybak, Gabriela Książek, Julia Pawluk, Tomasz Dyrka, Kacper Staroń

2020/2021

Aleksandra Bodys, Aleksandra Rapa, Laura Boska, Amelia Rybak, Gabriela Książek, Julia Pawluk, Laura Kaczor, Wiktoria Ważna, Tomasz Dyrka, Kacper Staroń

2019/2020

Karolina Syta, Dominika Buczan, Wiktoria Ważna, Laura Kaczor, Amelia Kusiak, Kacper Staroń

2018/2019

Martyna Cios, Karolina Syta, Dominika Buczan, Jan Kumar, Tymoteusz Bartnik, Maciej Zielonka, Klaudia Ciupak, Zuzanna Kozina

2017/2018

Dziana Dziduch, Aleksandra Cząstkiewicz, Martyna Cios, Jan Kumar, Tymoteusz Bartnik, Maciej Zielonka, Klaudia Ciupak

2016/2017

Paulia Pencak, Dziana Dziduch, Aleksandra Cząstkiewicz, Martyna Cios, Jan Kumar, Jakub Kozina, Michał Buczek, Tymoteusz Bartnik, Maciej Zielonka, Klaudia Ciupak

2015/2016

Paulina Pencak, Klaudia Kaczor, Michał Buczek, Kamil Żmudzki

2014/2015

Paulina Pencak, Klaudia Kaczor, Michał Buczek, Kamil Żmudzki

2013/2014

Marcin Puhacz, Kamil Żmudzki, Łukasz Bartoszek

2012/2013

Marcin Puhacz, Anna Kiełbasa, Anna Wolanin, Izabela Pintal, Marta Piecko, Maja Dziduch, Paulina Pencak

2011/2012

Marcin Puhacz, Anna Kiełbasa, Anna Wolanin, Izabela Pintal, Marta Piecko

2010/2011

Bartłomiej Furmanek, Monika Okoń, Adrian Oszajca, Marcin Puhacz, Dominik Sokal

2009/2010

Bartłomiej Furmanek, Edyta Kiszczak, Adrian Oszajca, Dominik Sokal

2008/2009

Mateusz Ciosmak, Kamil Lelonek, Krzysztof Rudy

2007/2008

Wojciech Grabias, Paweł Jargieło, Marek Malec

2006/2007

Grzegorz Bogdan, Rafał Janda

2005/2006

Michał Góralski

2004/2005

Paweł Chyl, Piotr Długosz, Przemysław Tyszko