Samorząd Uczniowski


Obecnie w Radzie Samorządu Uczniowskiego działa 10 uczniów klas pierwszych, drugich i trzecich. Naszym głównym celem jest utrzymanie kontaktu ze społecznością uczniowską poprzez współpracę z gospodarzami klas oraz dyrekcją.
Oprócz tego, do zadań RSU należą między innymi:
- Kontrole obuwia;
- Organizacja wydarzeń z życia szkoły takich jak: akademie i inne uroczystości;
- Działalność charytatywna (zbiórki pieniężne, kiermasze);
- Informowanie klas o decyzjach podjętych przez dyrekcję szkoły.
- Współtworzenie szkolnej strony internetowej
W zależności od potrzeb, organizujemy w szkole różne przedsięwzięcia.
Chcemy przede wszystkim słuchać uczniów, dlatego utworzyliśmy skrzynkę na pomysły, która wisi obok sali 028. Możecie wrzucić do niej własne sugestie, które na pewno weźmiemy pod uwagę!
Zapraszamy również do obserwowania naszego profilu na Instagramie o nazwie @rsu_loonz, gdzie znajdują się wszystkie bieżące informacje o akcjach i wydarzeniach organizowanych przez RSU.
Poniżej prezentujemy aktualny skład Rady Samorządu Uczniowskiego:
Rada Samorządu Uczniowskiego 2025/2026:
- Lidia Wróblewska 2A – przewodnicząca
- Michał Gozdecki 3C – zastępca
- Lena Rudnicka – sekretarz
- Nikola Szmołda 2E
- Zuzanna Rybak 2D
- Franciszek Sidor 2B
- Filip Harasim 2B
- Tobiasz Dec 3A
- Natalia Golec 2D
- Maciej Muda 2B
Opiekunowie RSU:
- mgr Anna Sakowska
- mgr Izabela Żukowska