18 listopada 2014 – „Od licealisty do finansisty”

Mamy przyjemność zaprosić Uczniów Liceum Ogólnokształcącego im. ONZ do udziału w czwartej edycji międzyszkolnego konkursu wiedzy o finansach „Od licealisty do finansisty”. Konkurs ten jest organizowany przez członków Studenckiego Koła Naukowego Finansistów, działającego na Wydziale Ekonomicznym Uniwersytetu Marii Curie – Skłodowskiej w Lublinie. Celem niniejszego projektu jest zwiększenie zainteresowania u licealistów tematyką finansów, poszerzenie wiedzy o przedsiębiorczości.

Konkurs będzie miał formułę dwuetapową. Pierwszy etap, tj. eliminacje, miałby miejsce w szkole podczas lekcji przedsiębiorczości w terminie do 21 listopada 2014 roku.

Przewidziano test sprawdzający dotyczący tematyki finansów. Z uwagi na duże zainteresowanie naszym konkursem do drugiego etapu, który odbędzie się na Uniwersytecie Marii Curie – Skłodowskiej 18 grudnia tego roku przejdzie tylko 10 najlepszych szkół.

W finale, wybrane szkoły będą reprezentowane przez 3 osobowe grupy złożone z uczniów, którzy zgromadzą największą liczbę punktów z testu. Dla zwycięzców przewidziane są atrakcyjne nagrody.

Chętnych uczniów prosimy o zgłaszanie się do nauczycieli uczących.

Z poważaniem
Prezes Studenckiego
Koła Naukowego Finansistów
Emilia Tarkowska