17 września 2020 – Nasza szkoła wyróżniona w konkursie „Szkoła Innowacji 2020”

W zorganizowanym po raz ósmy przez Wyższą Szkołę Ekonomii i Innowacji w Lublinie projekcie certyfikacji szkół nasze liceum otrzymało dwa wyróżnienia: „Szkoła – Lider Innowacji 2020” i „Innowacyjna Biblioteka 2020”.

Konkurs odbywający się pod honorowym patronatem Lubelskiego Kuratora Oświaty, Marszałka Województwa Lubelskiego oraz Prezydenta Miasta Lublin ma na celu nagradzanie tych placówek, które mają najwyższe osiągnięcia, realizują nowatorskie pomysły, prowadzą aktywną współpracę międzynarodową oraz podejmują niestandardowe i innowacyjne działania.

Tegoroczna gala podsumowująca projekt nie mogła odbyć się w murach WSEI ze względu na pandemię, dlatego też statuetki, nagrody i dyplomy zostały przekazane na ręce dyrektorów szkół przez pracowników uczelni.

Warto podkreślić, że od początku trwania projektu nasza szkoła była wielokrotnie nagradzana i wyróżniana we wszystkich kategoriach konkursowych: „Szkoła – Lider Innowacji”, „Dyrektor – Lider Innowacji”, „Nauczyciel – Lider Innowacji, „Uczeń – Lider Innowacji”, „Innowacyjna Inicjatywa” oraz „Innowacyjna Biblioteka”.