6 września 2017 – 80 lat LO im. ONZ. Przeżyjmy razem ten piękny jubileusz

Po raz kolejny w najstarszej szkole średniej w Biłgoraju został zainaugurowany nowy rok szkolny. Z pewnością będzie on wyjątkowy ze względu na piękny jubileusz 80-lecia placówki, która od 1 września 2017 roku nosi nazwę I Liceum Ogólnokształcące im. Organizacji Narodów Zjednoczonych w Biłgoraju.

Główne uroczystości upamiętniające rocznicę utworzenia szkoły odbędą się 7 października 2017 roku. Dyrekcja, grono pedagogiczne oraz pracownicy wyrażają nadzieję, że będzie to wspaniała okazja do spotkania wszystkich Absolwentów, którzy w tej szkole spędzili piękne lata młodości, nawiązali liczne znajomości i przyjaźnie, zdobyli oraz poszerzyli swoją wiedzę, a także rozwinęli zainteresowania i pasje. Sentymentalna podróż do swojej szkoły i w rodzinne strony z pewnością na zawsze pozostanie w pamięci tych, którzy związani byli z Liceum Ogólnokształcącym im. ONZ w Biłgoraju.

Organizatorzy serdecznie zapraszają wszystkich Absolwentów na tę wyjątkową uroczystość, której program przedstawia się następująco:

10.00 – Msza Święta w Kościele pw. św. Jerzego
11.15 – Podsumowanie projektu „Odkryjmy Kopernika”
11.30 – Uroczyste obchody jubileuszowe w auli szkoły
14.30 – Spacer po szkole i poczęstunek
19.00 – Bal Absolwenta w Restauracji „Sitarska” w Biłgoraju

Absolwenci zainteresowani udziałem w uroczystościach mogą zapoznać się ze szczegółami i zarejestrować na stronie internetowej 80lat.loonz.lbl.pl lub skontaktować się telefonicznie pod numerami: 84 686 04 42 lub 84 688 02 03. Rejestracji można także dokonać w sekretariacie  I Liceum Ogólnokształcącego im. ONZ w Biłgoraju.