28 stycznia 2024 – Studniówka 2024

27 stycznia 2024 roku tegoroczni maturzyści razem z dyrekcją szkoły, wychowawcami, rodzicami i zaproszonymi gośćmi bawili się na tradycyjnym balu studniówkowym w Hotelu Janów w Borownicy.

Po oficjalnym powitaniu przez młodzież głos zabrała pani dyrektor Jolanta Rycyk, która podkreśliła znaczenie tego wyjątkowego wieczoru. Życzyła maturzystom udanej zabawy, a także powodzenia na maturze i w dalszym dorosłym życiu. Do uczestników balu zwrócili się również zaproszeni goście i rodzice. Wszyscy składali młodzieży najserdeczniejsze życzenia związane z ich najbliższą przyszłością – egzaminem maturalnym i wyborem dalszej drogi życiowej, natomiast nawiązując do balu studniówkowego życzyli młodzieńczego entuzjazmu i niezapomnianych wrażeń.

Po wystąpieniach gości ponownie głos zabrali maturzyści, którzy wyrazili wdzięczność dyrekcji, wychowawcom i nauczycielom  za opiekę, troskę, wsparcie oraz zaangażowanie w ich wychowanie i edukację. Szczególne podziękowania skierowali do swoich najbliższych – rodziców, którzy każdego dnia pomagają pokonywać najtrudniejsze przeszkody, wspierają i wierzą w sukces, a podczas przygotowań do studniówki dołożyli wszelkich starań, aby ten wieczór był wyjątkowy i niepowtarzalny.

Wykonany wspólnie przez maturzystów hymn żaków Gaudeamus i tradycyjny polonez zakończyły część oficjalną, a doskonała zabawa trwała do białego rana.

Back to Album

Więcej zdjęć: