17 marca 2016 – Sukcesy naszych uczniów w zamojskich konkursach

Uczniowie naszej szkoły okazali się najlepsi w 3 konkursach organizowanych przez Państwową Wyższą Szkołę Zawodową im. Szymona Szymonowica w Zamościu.

W dniu 8 marca 2016 roku dobrą passę rozpoczęła Dominika Gęborys, która zwyciężyła w VI Konkursie Języka Angielskiego. Tytuły laureatów uzyskały również uczennice: Ilona Jastrzębska i Aleksandra Szcząchor. W Konkursie Matematycznym 15 marca laur zwycięstwa przypadł Benedyktowi Królowi, który najlepiej rozwiązał test finałowy i zajął I miejsce. Tytuł laureata tego konkursu otrzymał także Wojciech Socha. 16 marca okazał się najlepszym dniem pod względem sukcesów. W VII Zamojskim Dyktandzie aż 8 na 10 laureatów – to uczniowie naszej szkoły – liceum i gimnazjum. W zmaganiach z ortografią I miejsce zajął Michał Jezierski, a laureatami zostali: Martyna Mielnik, Agata Wnuk, Damian Chołyst, Dominika Adamowicz, Benedykt Król, Katarzyna Żółw i Karolina Kurys.

W finale naszą szkołę reprezentowali także uczniowie, którzy osiągnęli bardzo wysokie wyniki w pierwszym etapie konkursów.

W VI Konkursie Języka Angielskiego: Damian Chołyst, Adriana Gozdecka, Wiktoria Hamouda, Benedykt Król, Mateusz Mach, Szymon Obara, Izabela Sobaszek, Katarzyna Szmyt, Natalia Szmyt i Ignacy Tarski.

W Konkursie Matematycznym: Michał Buczek, Mateusz Gancarz, Natalia Kozak, Patrycja Luchowska, Magdalena Małyszek, Szymon Rodak, Aleksandra Stańczyk, Karolina Terejko, Natalia Tutka, Tomasz Wróbel i Paweł Zygmunt.

W VII Zamojskim Dyktandzie z liceum: Kamila Bielak, Michał Buczek, Klaudia Janiuk, Klementyna Kukiełka, Dominika Oleszek, Milena Pyda, Katarzyna Sołoducha i Aleksandra Stańczyk oraz z gimnazjum: Jagoda Buczek, Aleksandra Cząstkiewicz, Bartłomiej Jabłoński, Alicja Kopacz, Julia Kudełka, Karolina Strzelec i Marlena Świerzak.

Tak duże grono laureatów i finalistów po raz kolejny udowodniło, że nasza szkoła stwarza bardzo dobre warunki do zdobywania i rozwijania zdolności młodych ludzi.

Serdecznie gratulujemy uczniom i ich opiekunom!