22 marca 2017 – Wiosną sięgnij po marzenia!

Już po raz 5. wszyscy młodzi marzyciele z terenu powiatu biłgorajskiego i gminy Zwierzyniec mogą spełnić swoje marzenia z firmą Model Opakowania. Jeśli masz pasję, chcesz o niej opowiedzieć i uzyskać środki na realizację swojego pomysłu – nie zwlekaj! Zgłoś się do konkursu!

Wspinasz się? Tańczysz? A może świetnie gotujesz lub robisz grafiki? Jeśli wiesz, co to pasja i potrzebujesz środków, które pozwolą Ci rozwinąć własne umiejętności Lokalny Konkurs Grantowy „WyMODELuj Swoje Marzenia” jest dla Ciebie.  W tym konkursie liczy się bowiem pomysłowość i motywacja, a nie średnia ocen. Może to właśnie Twoje marzenia zazielenią się nadzieją?

Co musisz zrobić? Po pierwsze: w specjalnym formularzu dostępnym na http://formularze.ffl.org.pl/3/40/wniosek, opisać swoją pasję oraz pomysł na to, jak ją rozwinąć. Napisz także jakich efektów  realizacji swojego pomysłu oczekujesz. Można zgłosić kilka projektów o minimalnej wartości 1000 zł. Zwycięstwo w konkursie, gwarantuje realizację jednego z nich.

Drugi etap konkursu, to przekonanie Komisji Konkursowej do finansowania właśnie Twojego pomysłu. Jeśli to się uda, pozostaje tylko spełniać marzenia! Nie zapomnij pokazać jak rozwinęła się Twoja pasja i zdolności.

W tym roku na wyMODELowanie  marzeń firma Model Opakowania przeznaczy kwotę 20 tys. zł. Dodatkowo, niektórzy z laureatów, mogą dostać szansę na realizację swojego pierwszego zlecenia i zdobycie profesjonalnego doświadczenia zawodowego we współpracy z Model Opakowania Sp. z o.o.

WyMODELować swoje marzenia mogą uczniowie gimnazjum, szkół ponadgimnazjalnych oraz studenci studiów dziennych (do 25 roku życia) zameldowani lub uczący się na terenie powiatu biłgorajskiego i gminy Zwierzyniec.

Regulamin konkursu można znaleźć na stronach internetowych organizatorów – www.modelgroup.com i www.flzb.lbl.pl.