Nauczyciele

Nauczyciele uczący

w I Liceum Ogólnokształcącym im. ONZ w Biłgoraju
w roku szkolnym 2019 / 2020

 

  • Beda Barbara – język angielski
  • Bergin Christopher – język angielski
  • Blicharz Grażyna – wychowawca w internacie
  • Bodys Anna – psycholog
  • Bryła Grzegorz – język niemiecki
  • Chołyst Barbara – język polski
  • Ciosmak Marta – chemia
  • Ciryt Elżbieta – biblioteka
  • Czaporowska Teresa – historia
  • Dobraczyńska Anna – biblioteka, grafika komputerowa
  • Dorosz Dorota – język polski
  • Dubiński Marcin – wychowanie fizyczne
  • Dzido Alina – wiedza o kulturze, wychowawca w internacie
  • Figura Gabriela – dziennikarstwo
  • Furmanek Anna – język polski
  • Furmanek Beata – matematyka
  • Grabias Robert – język angielski
  • Iwańska Urszula – wychowanie fizyczne
  • Jamroz Agnieszka – język polski
  • Jargiło Bożena – chemia
  • Jastrzębski Arkadiusz – historia
  • Jelska Dorota – język łaciński
  • Jurczak Renata – matematyka
  • Kanty Maria – język niemiecki, wychowawca w internacie
  • Kanty Patrycja – język angielski
  • Kleban Dorota – historia
  • Klecha Marian – fizyka
  • Kłubko Barbara – religia
  • Krawiec Krystyna – kierownik internatu
  • Krawiec Wojciech  – wychowanie fizyczne
  • Krzesińska Renata – historia
  • Ks. Mieczysław Piątek – religia
  • Ks. Schodziński Artur – religia
  • Kutryn Dorota – matematyka
  • Litwiniuk Krzysztof – wychowanie fizyczne
  • Łagód Barbara – język polski
  • Łokaj Andrzej – matematyka
  • Łokaj Barbara – geografia
  • Maciocha Jan – wiedza o społeczeństwie
  • Makarowska Małgorzata – pedagog szkolny, wychowawca w internacie
  • Marczak Dorota – język rosyjski
  • Mazurek Jerzy – wychowanie fizyczne
  • Mokrzyńska Renata – język angielski
  • Obara Renata – informatyka
  • Obszański Mirosław – wychowanie fizyczne
  • Oleszek Bożena – biologia
  • Oleszek Jadwiga – biblioteka
  • Osińska Małgorzata – język  francuski
  • Papierz Ewa – język angielski
  • Pencak Elżbieta – matematyka
  • Pindor Marta – język angielski
  • Polańska Małgorzata – religia
  • Różański Zbigniew – wychowanie fizyczne, wychowawca w internacie
  • Rycyk Jolanta – język polski
  • Sakowska Anna – język hiszpański
  • Sawa Ryszard – wychowanie fizyczne
  • Selak Dorota – biologia
  • Sidor Bożena – język angielski
  • Siek Marcin – chemia
  • Skakuj Grażyna – religia
  • Skakuj Izabela – wychowanie fizyczne
  • Skrok Wojciech – edukacja dla bezpieczeństwa
  • Swatowska Aneta – język angielski
  • Szatowski Andrzej – podstawy przedsiębiorczości, informatyka
  • Szcząchor Sylwester – wychowanie fizyczne
  • Szczepanik Justyna – wychowanie fizyczne
  • Szlachta Anna – wychowawca w internacie
  • Świerczyński Wiesław – geografia
  • Tkaczyk Katarzyna – język angielski
  • Tor Jolanta – matematyka
  • Wachowicz Mariusz – informatyka, technika
  • Waszczuk-Różańska Walentyna – język angielski
  • Wenecka Katarzyna – wiedza o społeczeństwie
  • Wesołowski Krzysztof – fizyka
  • Wołoszyn Ryszard – fizyka
  • Zawiślak Andrzej – matematyka
  • Zielińska Barbara – biologia
  • Zielińska Małgorzata – matematyka
  • Zych – Watrak Anna – język angielski
  • Żukowska Izabela – język hiszpański
  • Żurawicz Magdalena – język polski