Main menu

 

Nauczyciele uczący w ZSO w Biłgoraju
w roku szkolnym 2013 / 2014

 

  • Beda Barbara – j. angielski
  • Bergin Christopher – j. angielski
  • Blicharz Grażyna – wychowawca (internat)
  • Borowy Barbara – j. rosyjski
  • Bryła Grzegorz – j. niemiecki
  • Chołyst Barbara – j. polski
  • Ciosmak Marta – chemia
  • Ciryt Elżbieta – biblioteka
  • Czaporowska Teresa – historia
  • Dobraczyńska Anna – biblioteka + informatyka
  • Dorosz Dorota – j. polski
  • Dubiński Marcin – wf
  • Dzido Alina – wiedza o kulturze + przedmioty artystyczne
  • Furmanek Anna – j. polski
  • Furmanek Beata – matematyka
  • Garbacz Małgorzata – pedagog
  • Gniewek Teodora – j. polski
  • Grabias Robert – j. angielski
  • Hadło Karolina – j.hiszpański
  • Iwańska Urszula – wf
  • Jamroz Agnieszka – j. polski
  • Jargiło Bożena – chemia
  • Jastrzębski Arkadiusz – historia
  • Jelska Dorota -
  • Jurczak Renata – matematyka + informatyka
  • Kanty Maria – j. niemiecki
  • Kanty Patrycja – j. angielski
  • Kleban Dorota – historia
  • Klecha Marian – fizyka
  • Kłubko Barbara – religia
  • Krawiec Krystyna – kierownik (internat)
  • Krawiec Wojciech  – wf
  • Krzesińska Renata – historia
  • ks Piątek Mieczysław – religia
  • ks. Boryło Leszek – religia
  • ks. Jałoza Janusz – religia
  • Kutryn Dorota – matematyka
  • Litwiniuk Krzysztof – wf
  • Łagód Barbara – j. polski
  • Łokaj Andrzej – matematyka
  • Łokaj Barbara – geografia
  • Maciocha Jan – wiedza o społeczeństwie + przedsiębiorczość
  • Małysz Krystyna – j. rosyjski
  • Mazurek Jerzy – wf
  • Mokrzyńska Renata – j. angielski
  • Obara Renata – informatyka
  • Obszański Mirosław – wf
  • Oleszczak Helena – biblioteka
  • Oleszek Bożena – biologia
  • Oleszek Jadwiga – biblioteka
  • Osińska Małgorzata – j.  francuski
  • Palonka Katarzyna – j. hiszpański
  • Papierz Ewa – j. angielski
  • Pawlos Iwona – dziennikarstwo
  • Piech Marika – j. hiszpański
  • Pindor Marta – j. angielski
  • Polańska Małgorzata – religia
  • Rataj Jadwiga – j. polski
  • Rębacz Maria – matematyka
  • Różański Zbigniew – wf
  • Rycyk Jolanta – j. polski
  • Sacha Agnieszka – matematyka
  • Sawa Ryszard – wf
  • Selak Dorota – biologia
  • Sidor Bożena – j. angielski
  • Skakuj Grażyna – religia
  • Skakuj Izabela – wf
  • Skrok Wojciech – PO
  • Sobieska Grażyna – j. niemiecki
  • Sobieski Kazimierz – fizyka
  • Struk Elżbieta – j. angielski
  • Swatowska Aneta – j. angielski
  • Szatowski Andrzej – informatyka + przedsiębiorczość
  • Szcząchor Ewa – j. angielski
  • Szcząchor Sylwester – wf
  • Szczepanik Justyna – wf
  • Szczypa Bożena – chemia
  • Szlachta Anna – wychowawca (internat)
  • Szuba-Wenek Amelia – j. niemiecki
  • Świerczyński Wiesław – geografia
  • Taczała Zbigniew – matematyka + informatyka
  • Tkaczyk Katarzyna – j. angielski
  • Wachowicz Mariusz – informatyka + technika
  • Wasąg Helena – j. polski
  • Waszczuk-Różańska Walentyna – j. angielski
  • Wenecka Katarzyna – wiedza o społeczeństwie + historia
  • Wesołowski Krzysztof – fizyka
  • Wołoszyn Ryszard – fizyka
  • Zawiślak Andrzej – matematyka
  • Zielińska Barbara – biologia
  • Zielińska Małgorzata – matematyka
  • Zych – Watrak Anna – j. angielski
  • Żurawicz Magdalena – j. polski